taira_koremochi (taira_koremochi) wrote,
taira_koremochi
taira_koremochi

Как тебе такое Маск?

КБ Южное сообщает:

Розробляють також платформу геостаціонарного супутника зв’язку з електричною ракетною рушійною установкою, призначену для створення на її основі космічних апаратів зв’язку, що функціонують на геостаціонарній орбіті.

Для забезпечення багаторазової доставки на низькі навколоземні орбіти і повернення з орбіт різних вантажів і космонавтів у КБП розробляють орбітальний космічний літак.

Для вирішення завдань орбітального сервісного обслуговування клієнтських супутників (орбітальна інспекція, переведення у задані орбітальні позиції, підтримання у заданих орбітальних позиціях, довиведення на цільові орбіти у разі виведення на нерозрахункові орбіти, переведення КА, що відпрацювали, на орбіту захоронення) розробляють багатоцільовий транспортний космічний модуль.


Разрабатывают также платформу геостационарного спутника связи с электрической ракетной двигательной установкой, предназначенную для создания на ее основе космических аппаратов связи, функционирующих на геостационарной орбите.

Для обеспечения многократной доставки на низкие околоземные орбиты и возвращения из орбит различных грузов и космонавтов в КБП разрабатывают орбитальный космический самолет.

Для решения задач орбитального сервисного обслуживания клиентских спутников (орбитальная инспекция, перевод в заданные орбитальные позиции, поддержание в заданных орбитальных позициях, довыведение на целевые орбиты в случае вывода на нерасчетные орбиты, перевод КА, отработавших свой ресурс, на орбиту захоронения) разрабатывают многоцелевой транспортный космический модуль.
Tags: Украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments